برای سردار آزمون خیلی خوشحالم، رکوردی نبود که بخواهد شکسته گردد

به گزارش خبرنگاران، سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت روسیه در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا آغاز خوبی داشته و توانست با گلزنی های خود، تعداد گل های زده اش در این رویداد را بیشتر از مهدی مهدوی کیا و علی دایی کند.

برای سردار آزمون خیلی خوشحالم، رکوردی نبود که بخواهد شکسته گردد

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که این فصل را با زدن یک گل آغاز نموده است، با زدن چهار گل در طول حضورش در این مسابقات بهترین بازیکن ایرانی است. پیش از این علی دایی و مهدی مهدوی کیا با زدن سه گل بهترین بازیکن ایرانی این مسابقات بودند.

مهدی مهدوی کیا در واکنش به این اتفاق گفت: خیلی خوشحالم که شاهد گلزنی سردار آزمون در لیگ قهرمانان اروپا هستم. بعد از چند سال شاهد درخشش یک بازیکن ایرانی در این سطح هستیم که جای خوشحالی دارد.

وی ادامه داد: چندین سال بود که بازیکن ایرانی در این سطح نداشتیم و خیلی خوشحالم سردار آزمون توانسته به این موفقیت برسد. امیدوارم روند گلزنی های او ادامه داشته باشد.

مهدوی کیا در واکنش به عبور سردار از تعداد گل های او گفت: البته زدن سه گل رکوردی نبوده که حالا بخواهد شکسته گردد. با این حال امیدوارم سردار بتواند گل های بیشتری بزند و به موفقیت هایش در لیگ ادامه دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برای سردار آزمون خیلی خوشحالم، رکوردی نبود که بخواهد شکسته گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای سردار آزمون خیلی خوشحالم، رکوردی نبود که بخواهد شکسته گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید