توضیحات مسعود استاد درباره بخشش نجفی

برادر میترا استاد صبح امروز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از اعلام رضایت از نجفی اطلاع داد.

توضیحات مسعود استاد درباره بخشش نجفی

به گزارش خبرنگاران، مسعود استاد با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود و با اشاره به آیه 134 سوره آل عمران الَّذِینَ یُنْفِقُونَ فِی السَّرَّاءِ وَالضَّرَّاءِ وَالْکَاظِمِینَ الْغَیْظَ وَالْعَافِینَ عَنِ النَّاسِ وَاللَّهُ یُحِبُّ الْمُحْسِنِینَ؛ متقین کسانی هستند که در راحت و رنج انفاق می نمایند و خشم خود را فرو می برند و از خطای مردم می گذرند و خداوند نیکوکاران را دوست می دارد نوشته است:

و اما در خصوص خودم که روزی سردار گمنام و روزی سردار سپاه نام گرفتم، می گویم که الان نه شغلی دارم و نه رسمی که از کسی گرفته باشم. فقط فرزند روستازاده ای به نام کاکابرار از دیار کرمانشاهانم. از کودکی از پدر و مادرم مهرورزی آموختم و تا درجه دکتری تخصصی هوا و فضا در معتبرترین دانشگاه های کشور و بدون رانت تحصیل کردم. در بهمن سال 93 خانه هوا و فضای ایران را در شهرداری تهران تاسیس نمودم و الان نیز فقط مدرس دانشگاه هستم.

و اما در اخر داستانمان به واسطه پادرمیانی بزرگان کرمانشاه و کشور و همچنین وکلای عزیزمان آقای مسعود افرازه و محمود حاجلویی، پدرم، مادرم و مهیارمان، آقای محمدعلی نجفی را بخشیدیم و از خون عزیزمان گذشتیم و خرسندیم که هیچ معامله ای با خون آن بزرگوار نکردیم که امیدوارم آقای محمدعلی نجفی در این چند صباح باقی مانده به دور از سیاست، به تزکیه نفس بپردازد. اجر همه خیرخواهان و راهنمایی همه بدخواهان به راه راست را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توضیحات مسعود استاد درباره بخشش نجفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات مسعود استاد درباره بخشش نجفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید