آذری جهرمی: حتی مدارس کپری را هم تا سرانجام سال هوشمند می کنیم

به گزارش وبلاگ نت مالزی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هوشمندسازی مدارس را ولو همان مدارس کپری را تا سرانجام سال برقرار می کنیم.

آذری جهرمی: حتی مدارس کپری را هم تا سرانجام سال هوشمند می کنیم

به گزارش فارس، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه هیات دولت، در مورد هوشمندسازی مدارس و در پاسخ به این سوال که شما در حالی از هوشمندسازی صحبت می کنید که همچنان بعضی مدارس کپری هستند، گفت: طبق توافق نامه ای که با وزارت آموزش و پرورش امضا کردیم سه لایه برای هوشمندسازی در نظر گرفتیم. بخشی موضوع ارتباطات مدارس است، خدمات لازم برای خدمات هوشمندسازی و سوم تجهیز مدارس است.

  • آشنایی با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه کرد: مسئولیت همه دستگاه ها در این حوزه معین شده است، بخش خصوصی هم در این حوزه همکاری خواهد نمود. ما ارتباط تمامی مدارس ولو همان مدارس کپری را تا انتها سال برقرار می کنیم. این مساله می تواند برای نظام آموزشی متحول کننده باشد. البته بحث تجهیز مدارس هم صحبت درستی است اما نمی توانیم در این حوزه تا تجهیز مدارس دست روی دست بگذاریم.

وی درباره امکان قانونی شدن بیت کوین در کشور نیز گفت: در دولت در این خصوص صحبت کردیم تا تصمیمی اتخاذ گردد که البته هنوز به نتیجه نرسیده ایم.

منبع: همشهری آنلاین

به "آذری جهرمی: حتی مدارس کپری را هم تا سرانجام سال هوشمند می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری جهرمی: حتی مدارس کپری را هم تا سرانجام سال هوشمند می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید