آمار فروش فیلم ها در آغازین روزهای مرداد

به گزارش وبلاگ نت مالزی، جدیدترین آمار فروش فیلم های سینمایی در آغازین روزهای مردادماه نشان دهنده فروشی یک میلیاردی است همچنین 3 فیلم جدید نیز از امروز روی پرده سینماها رفتند.

آمار فروش فیلم ها در آغازین روزهای مرداد

به گزارش وبلاگ نت مالزی فیلم سینمایی نیوکاسل محسن قصابیان که از 26 تیرماه در سینماهای سراسر کشور به نمایش درآمده است، تا امروز با داشتن بیش از 31 هزار مخاطب و در اختیار داشتن 77 سینما، 370 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم کار کثیف به کارگردانی خسرو معصومی پس از سه هفته نمایش، با در اختیار داشتن 50 سینما، حدود 167 میلیون تومان فروش داشته است. این اثر که موضوعی اجتماعی دارد با محدودیت سنی 15+ سال روی پرده رفته است.

ایکس لارج ساخته محسن توکلی در ژانر کمدی دو و نیم میلیارد تومان فروش داشته است و 254 هزار مخاطب آن را در سینماها تماشا نموده اند. به تفکیک از این مقدار فروش و پس از چهار هفته نمایش، یک میلیارد و 347 میلیون تومان حاصل فروش در تهران بوده است.

فیلم سینمایی زهرمار سید جواد رضویان که از 29 خردادماه روی پرده سینماها رفته است، پس از پنج هفته نمایش نزدیک به چهار میلیارد تومان فروش داشته و 357 هزار مخاطب آن را در 168 سینما تماشا نموده اند. از این مقدار دو میلیارد تومان در تهران فروش داشته است.

فیلم سرخپوست به کارگردانی نیما جاویدی توانسته در هفت هفته نمایش روی پرده سینماها بیش از 11 میلیارد تومان فروش داشته باشد و نزدیک به یک میلیون مخاطب به سینما جذب نموده است. به تفکیک از این مقدار فروش، هفت میلیارد و 624 میلیون تومان حاصل فروش در سینماهای تهران بوده است.

شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار که از 15 خردادماه روی پرده سینماها رفته است، پس از هفت هفته نمایش، 14 میلیارد و 393 میلیون تومان فروش داشته و بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر آن را تماشا نموده اند. این فیلم سینمایی در 153 سینما در تهران و شهرستان به نمایش درآمده که از این مقدار هشت میلیارد و 300 میلیون تومان حاصل نمایش این اثر در تهران بوده است.

فیلم دختر شیطان قربان محمدپور با 7 هفته اکران 867 میلیون تومان فروش داشته و با در اختیار داشتن 134 سینما، 84 هزار نفر آن را در سینماهای تهران و شهرستان تماشانموده اند.

فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی پس از هفت هفته اکران نزدیک به 10 میلیارد تومان فروش داشته و حدود 914 هزار نفر پای تماشای این اثر نشسته اند. به تفکیک از این مقدار فروش با در اختیار داشتن 171 سینما، پنج میلیارد و 614 میلیون تومان حاصل فروش در تهران بوده است.

به این ترتیب سه فیلم سینمایی تپلی و من به کارگردانی حسین قناعت، سرکوب ساخته رضا گوران و قصر شیرین سیدرضا میرکریمی از امروز دوم مردادماه روی پرده سینماها رفته اند.

آمار و اطلاعات استفاده شده در این گزارش بر اساس داده هایی است که در سامانه فروش سینمای ایران قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آمار فروش فیلم ها در آغازین روزهای مرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار فروش فیلم ها در آغازین روزهای مرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید