فرمانده نیروی دریایی ارتش از ناوشکن الوند بازدید کرد

به گزارش وبلاگ نت مالزی، فرمانده نیروی دریایی ارتش و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از ناوشکن الوند در این بندرگاه بازدید کردند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش از ناوشکن الوند بازدید کرد

در جریان این برنامه دریادار حسین خانزادی و غلامحسین مظفری ضمن بازدید از قسمت های مختلف ناوشکن الوند، در مورد ویژگی های این ناوشکن و ماموریت های آن مصاحبه کردند.

ناوشکن الوند برای انتقال نیروها و عملیات پشتیبانی از مسابقات غواصی در عمق ارتش های دنیا در اسکله تجاری منطقه آزاد کیش پهلو گرفته است.

در این برنامه که دریادار دوم سلیمی پناه، معاون آموزش نیروی دریایی ارتش و جمعی از فرماندهان نیروی دریایی و اصحاب رسانه حضور داشتند بخش های مختلف این ناوشکن از جمله کابین کنترل و فرماندهی، عرشه، سامانه های راهنمایی ناو، کنترل آتش و رادار ناوبری مورد بازید نهاده شد.

مدیرعامل منطقه آزاد کیش در این بازدید ضمن آشنایی با روند فعالیت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در عملیات دریایی و قدردانی از کوشش مسئولانه آنها تاکید نمود: ساخت مستندی از بخش های مختلف ناوشکن و شرایط فعالیت یگان های نظامی در عملیات دریایی، هموطنانمان را در جریان رشادت ها و روندسخت حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ایران و امنیت آبهای بین المللی قرار می دهد.

دریادار خانزادی نیز با اشاره به شرایط سخت اقامت طولانی مدت بر روی ناوشکن در عملیات دریایی گفت: این شناور جزو نخستین ناوشکن های پیشرفته کشور بوده و از تجهیزات کاملی برخوردار است.

وی با اشاره به سرعت بسیار زیاد ناوشکن الوند به عنوان عامل موفقیت در عملیات و گشت زنی دریایی اضافه کرد: زمان ماموریت ها گاه 3 تا 5 ماه طول می کشد.

همچنین ناخدا دوم عرشه حسین بهرامی فرمانده ناوشکن نیز با بیان اینکه ناوشکن الوند تاکنون در عملیات متعددی در خلیج فارس و آب های بین المللی شرکت نموده که نجات کشتی های ایرانی و چند کشتی خارجی از دست دزدان دریایی در خلیج عدن از جمله این ماموریت ها بوده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "فرمانده نیروی دریایی ارتش از ناوشکن الوند بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده نیروی دریایی ارتش از ناوشکن الوند بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید