معرفی گرانترین خودروهای دنیا

اقتصاد نیوز: تمام خودروها فقط برای حمل و نقل مورد استفاده قرار نمی گیرند و خودروهایی در جهان ساخته خواهند شد که از آنها برای شرکت در مسابقه ها و یا جمع آوری یک کلکسیون استفاده می گردد. گزارش به معرفی 10 خودروی گران قیمت سال2019 اختصاص دارد.

معرفی گرانترین خودروهای دنیا

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین، خودروهای آورده شده در این گزارش بر اساس آخرین اطلاعات و اخبار خودروها در سال 2019 انتخاب شده اند و خودروهایی که تاکنون معرفی شده اند اما هنوز به بازار نیامده اند در این فهرست جای نگرفته اند.

10.زنو اس تی 1

خودرو زنو اس تی 1 در فهرست 10 تایی ما صندلی دهم را به دست آورده است. این خودرو ساخت شرکت خودروسازی زنو است که در کشور دانمارک واقع شده است، قدرت موتور این خودرو 1104 اسب بخار است و قیمت این خودرو یک میلیون و دویست هزار دلار است.

9.فراری لافراری

قطعا وقتی از ده خودرو گران قیمت جهان صحبت می کنیم نام فراری هم در آن می درخشد. فراری شرکت خودروسازی ایتالیایی است، که در زمینه طراحی و فراوری خودروهای لوکس، اسپورت و سوپراسپورت فعالیت می نماید. صفر تا 60 این خودرو کم تر از 3 ثانیه است و در کم تر از 7 ثانیه می تواند به سرعت 124 برسد. قیمت این خودرو یک میلیون و چهارصد هزار دلار است.

8.پاگانی هوآیرا

صندلی هشتم این فهرست نیز به شرکت خودروسازی ایتالیایی پاگانی اختصاص داده شده است. این شرکت خودروسازی به خاطر ظاهر خاص خودروهایش معروف است و از قدرت موتور خودروهای آن نیز نمی توان چشم پوشی کرد و می توان گفت در کنار ظاهر لوکسش طراحی منحصر به فرد و قدرتی شگفت آور دارد. قیمت این خودرو یک میلیون و چهارصد هزار دلار است.

7.استون مارتین وان-77

استون مارتین شرکت خودروسازی بریتانیایی است، که در زمینه مهندسی، طراحی و ساخت خودروهای اسپورت فعالیت می نماید. این شرکت در سال 1913 توسط رابرت بمفورد و لیونل مارتین در شهر لندن تأسیس شد. این خودرو سریع ترین خودرو شرکت استون مارتین است و صفر تا 60 آن 3.5 ثانیه طول می کشد.قیمت این خودرو یک میلیون و چهارصد هزار دلار است.

6.کوِئنیگزگ وان

کوئنیگزگ یک شرکت خودرو ساز سوئدی در زمینه خودروهای اسپرت است و کارخانه آن در شهر انگلهولم واقع شده است. این شرکت در سال 1994 میلادی تأسیس شده است. برای کسانی که عاشق سرعت و مسابقه هستند این خودرو یکی از جذاب ترین ها است و در حالی که قیمت آن دو میلیون دلار است ممکن است گزینه خیلی مناسبی هم به نظر آید.

5.فراری اف60

دوباره نام فراری در فهرست گران ترین ها نهاده شد و بی تردید معروف شدن این کمپانی خودروسازی ایتالیایی بی دلیل نیست و در کنار قدرت خودرو های آن و طراحی منحصر به فرد آن قیمت آنها نیز چشمگیر است. صفر تا 60 این خودرو 3.1 ثانیه است. قیمت این خودرو دو میلیون و پانصد هزار دلار است.

4.بوگاتی ویرون مانسوری ویور Mansory Vivere

قطعا نمی گردد از گران ترین خودروها صحبت کرد و نام بوگاتی را به میان نیاورد. این خودرو بوگاتی با قیمت سه میلیون و چهارصد هزار دلار صندلی چهارم را در فهرست به دست آورده است. این خودرو نه تنها یکی از گران ترین خودروهای جهان است بلکه جز فهرست سریع ترین خودروها نیز است.

3.لیکان هایپر اسپورت

خودرو ای که در صندلی سوم نهاده شده است در فیلم های اکشن زیادی نقش آفرینی نموده است که از جمله آنها می توان به blockbuster Furious اشاره نمود. این خودرو در عین حال که جز گران ترین ها است جز سریع ترین ها نیز می باشد. قیمت این خودرو سه میلیون و چهارصد هزار دلار است.

2.لامبورگینی وننو

در صورتی که نام لامبورگینی به میان نمی آمد فهرست ما تکمیل نمی شد. از قدرت و سرعت این خودرو در کنار قیمت آن نمی توان چشم پوشی کرد و قطعا طراحی منحصر به فرد آن این کمپانی خودروسازی ایتالیایی را مشهور نموده است.قیمت این خودرو چهار میلیون و پانصد هزار دلار است.

1.کوئنیگزگ ccxr trevita

و در نهایت صندلی گران ترین خودرو جهان به خودرو شرکت خودروسازی سوئدی کوئنیگزگ میرسد.قدرت این خودرو 1004 اسب بخار است و یکی از اصلی ترین دلایل گرانی این خودرو را می توان محدود بودن تعداد آن دانست چراکه تنها سه عدد از این خودرو در جهان ساخته شده است.قیمت این خودرو چهار میلیون و هشتصد هزار دلار است.

این مطلب برایم مفید است

منبع: اقتصادنیوز

به "معرفی گرانترین خودروهای دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی گرانترین خودروهای دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید