35 مدیر بین المللی از جاذبه ها و زیرساخت های گردشگری فارس بازدید کردند

به گزارش وبلاگ نت مالزی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس از سفر 35 مدیر شرکت های گردشگری بین المللی به این استان در قالب تور آشناسازی اطلاع داد.

35 مدیر بین المللی از جاذبه ها و زیرساخت های گردشگری فارس بازدید کردند

به گزارش وبلاگ نت مالزی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، مصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی این استان، با بیان مطلب فوق گفت: یکی از مهمترین روش های تبلیغ و ترغیب سفر گردشگران خارجی به ایران ، برگزاری تورهای آشناسازی با جاذبه ها و ظرفیتهای گردشگری کشور و فراهم آوردن زمینه تجربه عینی از سفر برای گردشگران است.

وی ادامه داد: در ادامه برگزاری فم تورهای گذشته، 35 نفر از مدیران شرکتهای گردشگری بین المللی از کشورهای دانمارک، بلژیک، فرانسه، اسپا نیا،روسیه،آرژانتین، برزیل، روز 2 آذرماه جاری به وارد ایران شدند.

این مقام مسئول افزود: گروه مذکور روز چهارشنبه 7 آذر ماه پس از بازدید از شهرهای یزد و کرمان، به صورت زمینی وارد استان فارس شدند و در بدو ورود، با هدف آشنایی با اقامتگاه های بوم گردی استان، میهمان اقامتگاه سنتی سرای آبی بی در شهرستان نی ریز بودند.

امیری افزود: این مدیران خارجی سپس به شیراز عزیمت کرده و از حرم مطهر شاهچراغ(ع)، مسجد تاریخی نصیرالملک، مجموعه های محور زندیه، بازار وکیل، مجموعه حافظیه ، باغ جهانی ارم، و هتل های الیزه، چمران و زندیه بازدید نمودند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس خاطر نشان کرد: این گروه روز پنج شنبه 8 آذرماه پس از بازدید از مجموعه های جهانی تخت جمشید و پاسارگاد و مجموعه باستانی نقش رستم، استان فارس را به مقصد اصفهان ترک می کنند.

مدیران شرکتهای گردشگری بین المللی در نشست هم اندیشی و ضیافت شام با حضور مدیر کل و معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس ، روسای جامعه هتلداران و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان در هتل زندیه شیراز شرکت کردند.

این گروه 35 نفره به میزبانی گروه گردشگری مارکوپولو روز 2 آذر ماه وارد ایران شدند و طی ماموریت 10 روزه خود، بازدید از اماکن و زیر ساختهای گردشگری شهرهای شیراز، تهران ، قم ، کاشان ، یزد ، کرمان و اصفهان در دستور کار خود قرار داده اند.

منبع: میراث آریا

به "35 مدیر بین المللی از جاذبه ها و زیرساخت های گردشگری فارس بازدید کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "35 مدیر بین المللی از جاذبه ها و زیرساخت های گردشگری فارس بازدید کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید