بسیار امیدوارم که وزرای پیشنهادی رای بالایی از نمایندگان اخذ نمایند

معاون پارلمانی رئیس جمهوری ابراز امیدواری کرد که وزرای پیشنهادی راه، اقتصاد، صنعت و کار رای بالایی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اخذ نمایند.

بسیار امیدوارم که وزرای پیشنهادی رای بالایی از نمایندگان اخذ نمایند

حسینعلی امیری در گفت وگو با خبرنگاران، درباره رویکرد مجلس نسبت به وزرای پیشنهادی رئیس جمهوری برای وزارت خانه های راه و شهرسازی، اقتصاد و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، تعاون و کار و رفاه اجتماعی، اظهار کرد: نسبت به رویکرد مجلس شورای اسلامی درباره رای اعتماد به وزرای پیشنهادی بسیارخوش بین هستم و با توجه به گفت وگو هایی که در حال اجرا است و همچنین حضوری که افراد معرفی شده در کمیسیون ها، فراکسیون ها و مجامع استانی مجلس داشته اند، بسیار امیدوارم که وزرای پیشنهادی رای بالایی از نمایندگان اخذ نمایند.

وی همچنین درباره طرح اظهاراتی در مخالفت با وزیر پیشنهادی کار از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس، گفت: آقای شریعتمداری برای پاسخگویی به ابهامات مطرح شده اعلام آمادگی نموده است. همچنین طی روزهای گذشته در جلساتی که در مجلس داشته اند، پاسخ های خوبی به این ابهامات مطرح کردند و توانستند نمایندگان را قانع نمایند.

رئیس جمهوری یکشنبه 29 مهر 97 طی نامه ای به مجلس شورای اسلامی، محمد اسلامی، فرهاد دژپسند، رضا رحمانی و محمد شریعتمداری را به ترتیب برای تصدی پست وزارت راه و شهرسازی، وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی کرد.

قرار است مجلس در جلسه روز شنبه 5 آبان، صلاحیت وزرای پیشنهادی را آنالیز کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بسیار امیدوارم که وزرای پیشنهادی رای بالایی از نمایندگان اخذ نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسیار امیدوارم که وزرای پیشنهادی رای بالایی از نمایندگان اخذ نمایند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید