اخبار اقتصادی

ان بی سی نیوز: پلیس مینیاپولیس سابقه بیهوش کردن افراد را داشته است

با توجه به گزارش های به دست آمده از پلیس شهر مینیاپولیس، افسران پلیس این شهر، از پنج سال گذشته 44 بار افراد مختلف را با فشار بر گردن آنها بیهوش کرده اند.

14 مرداد 1399

امید به توسعه گردشگردی شهر اَرَد با ثبت آثار تاریخی

ثبت برکه چهارانبار آرد در فهرست میراث فرهنگی کشور نشانی از اهمیت دادن به هویت شهرهاست که این آثار ارزشمند را از دخالت های نابجای انسانی حفظ می کند و گردشگری را رونق می دهد.

20 تیر 1399

رشد فروش هوآوی در اولین فصل مالی بعد از شیوع ویروس کرونا

براساس گزارش موسسه Counterpoint علی رغم کاهش 22 درصدی فروش گوشی های تولید چین، هوآوی رشد فروش 6درصدی را تجربه کرده است.

17 تیر 1399

درز طرح عبدالله برای حکومت مشارکتی به رسانه ها در افغانستان

برخی رسانه ها در افغانستان درباره طرح عبدالله برای تشکیل حکومت مشارکتی با اشرف غنی تحت عنوان چارچوب توافق سیاسی افشاگری کردند.

7 تیر 1399

هرگز علیه حاکمیت یمن امتیاز نخواهیم داد، تحقق پیروزی حتمی است

به گزارش خبرنگاران، مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن در مصاحبه با روزنامه الثوره یمن تاکید نمود، ما هرگز علیه حاکمیت کشورمان عمل نخواهیم کرد و امتیازاتی نخواهیم داد که حاکمیت یمن را تحت الشعاع قرار دهد.

4 تیر 1399

تخصیص 80 میلیارد برای پروژه های اقتصاد مقاومتی سیستان و بلوچستان

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان گفت: از سال 95 تا انتهای سال 98 از محل منابع استانی 172 میلیارد تومان بابت اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی با تخصیص 80 میلیارد تومان تامین اعتبار شده است.

4 تیر 1399

گرمای روابط سوریه و ایران، کرونا را به چالش کشید، ملاقات ظریف از دمشق، دلایل و ضرورتها

کرونا نتوانست سوریه و ایران را به عنوان دو کشورهم پیمان از تاکید بر همبستگی و نزدیکی به یکدیگر بازدارد.. محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران، یکسال پس از آخرین سفر خود به سوریه بار دیگر وارد دمشق شد.محور این ملاقات آخرین تحولات فرایند سیاسی سوریه ، تحولات...

31 خرداد 1399

آمار ترامپ از سیر نزولی مبتلایان به کرونا در امریکا

رئیس جمهوری آمریکا با این ادعا که آمار مبتلایان به کووید-19 در آمریکا فرایند نزولی یافته است از آمادگی ایالت های این کشور برای بازگشایی اقتصاد اطلاع داد.

30 خرداد 1399

جزئیات تحقق درآمد های مالیاتی در سال 98

سازمان امور اقتصادیاتی به عنوان یک منبع اقتصادی برای دولت هر ساله یک میزان درآمد های اقتصادیاتی برای آن پیش بینی می گردد که براساس آن عملکرد این سازمان مورد آنالیز قرار می گیرد.

24 خرداد 1399

کمپ حجازی سرمایه 3 هزار میلیاردی استقلال

رئیس سازمان خصوصی سازی رسما گفت سند کمپ حجازی به نام استقلال ثبت خواهد شد و این دارایی 3 هزار میلیاردی رسما به استقلال خواهد رسید.

19 خرداد 1399

آیا سیستم امتیازدهی هنوز اهمیت دارد؟ ، جعبه ابزار بازی سازان (70)

چند سالی می شود که کانال یوتیوب جعبه ابزار بازی سازان (Game Makers Toolkit) در ویدئوهایی کوتاه و آموزنده به بررسی و توصیف جنبه های مختلف بازی های ویدئویی و مفاهیم مربوط به این حوزه می پردازد. من تصمیم گرفتم محتوای این ویدئوها را با کمی تصرف و منطبق کردن آن با مدیوم...

18 خرداد 1399

دستورالعمل قیمت گذاری خودرو در سال 99 امروز تعیین می شود

به گزارش تجارت نیوز، بنابر خبری که خبرگزاری تسنیم منتشر کرده، هشتاد و هشتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار امروز برگزار خواهد شد و یکی از مسائلی که در آن مورد بررسی قرار می گیرد، ارائه گزارش دبیرخانه کمیته تنظیم بازار خودرو از فرآیندها و ضوابط سیاست گذاری...

16 خرداد 1399

شرط عرضه اولیه شستا و آریا در چهارشنبه اعلام شد

دو معاون بورس و فرابورس درباره دو عرضه اولیه 10 و 5 درصد از سهام شستا و آریا ساسول در چهارشنبه این هفته شرح دادند.

15 خرداد 1399

مصاحبه، میرابیان: خروج نظامیان آمریکایی شرط موافقت شیعیان با نخست وزیر جدید است، چالش اصلی دولت الکاظمی

سفیر سابق ایران در کشورهای حوزه خلیج فارس با بیان اینکه سهم خواهی یکی از مسائل تشکیل دولت جدید عراق است، گفت: اجرای مصوبه مجلس و برون رفت نظامیان آمریکایی از عراق یکی از شروط اصلی گروه های شیعی با نخست وزیری الکاظمی بود.

13 خرداد 1399

خبرنگاران پلمب 60 واحد صنفی در بناب به دلیل نقض اقدامات پیشگیرانه از کرونا

تبریز- خبرنگاران - فرمانده انتظامی شهرستان بناب از پلمب 60 واحد صنفی متخلف در ادامه اجرای طرح پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان اطلاع داد.

10 خرداد 1399

برنامه برای طبقه پایین جامعه چیست

بحران کرونا به صورت جدی به مزدبگیران روزانه و مشاغل غیرپایدار لطمه جدی وارد نموده است. هر چند کارمندان و کارگران صنعتی ، شرکت های خصوصی و مشاغل تولیدی از این بحران آسیب می بینند اما به صورت ویژه بخش زیرین و طبقه پایین آسیب جدی از این بحران خواهند دید....

9 خرداد 1399

ظریف: آمریکا از متوقف کردن تروریسم مالی علیه ایران سر باز می زند

وزیر امور خارجه کشورمان در حساب تویئتری خودنوشت که آمریکا از متوقف کردن تروریسم مالی علیه ایران سر باز می زند.

28 اردیبهشت 1399

کشف 9 هزار و 800 عدد دستکش پزشکی در بندرعباس

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 9 هزار و 800 عدد دستکش پزشکی قاچاق در بندرعباس اطلاع داد.

22 اردیبهشت 1399

خبرنگاران معامله 417 هزار تن انواع محصول در بورس کالا

تهران - خبرنگاران - در هفته منتهی به 23 اسفند ماه، 417 هزار و 13 تن انواع کالا به ارزش بیش از 23 هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد نهاده شد.

12 اردیبهشت 1399

دومین مرحله توزیع غذا و دسر رایگان بین کادر درمانی یزد

خبرنگاران/یزد مدیر یکی از مجموعه های گردشگری یزد از مرحله دوم توزیع دسر و غذای رایگان بین کادر درمانی بیمارستان شهید صدوقی یزد خبر داد.

11 اردیبهشت 1399
تعداد: (160)