تقدیر از هوشمندسازی شبکه آبرسانی در منطقه 10

به گزارش وبلاگ نت مالزی، زینب زینال زاده-خبرنگار:کشور با بحران کم آبی روبرو است. این واقعیت تلخی است که باید پذیرفت و راهکارهای کاهش مصرف آب و استفاده بهینه را در قالب یک فرهنگ نهادینه کرد.

تقدیر از هوشمندسازی شبکه آبرسانی در منطقه 10

در این میان علاوه بر مردم، نهادها و سازمان ها و ارگان های مختلف هم باید همراهی نمایند و میزان مصرف آب را کاهش دهند. شهرداری منطقه 10 در یک اقدام جالب با هوشمندسازی شبکه آبرسانی، موجب کاهش مصرف آب در حوزه خدمات شهری شده است.

مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تهران در دیدار با شهردار منطقه از مدیران و معاونان، برای اجرای طرح هوشمندسازی برداشت آب و آبرسانی فضای سبز منطقه تقدیر و تشکر می نماید و می گوید: این کار ارزشمند و خوبی است که بی تردید در کارنامه مدیریت شهری منطقه به عنوان یک موفقیت ثبت می گردد. هوشمندسازی برداشت آب خام در این منطقه وضعیت آبیاری و میزان مصرف را بهبود می بخشد و می توانیم شاهد رویدادهای خوبی در منطقه باشیم. افزایش سرانه فضای سبز منطقه نکته دیگری است که یزدانی به آن اشاره و عنوان می نماید: منطقه 10 به سبب سرانه فضای سبز، از مناطق کم برخوردار است و برای جبران آن باید باغ ها تملک شوند و در دسترس عمومی مردم قرار گیرد. بنابراین در چهارچوب ضوابط قانونی این موضوع را با جدیت پیگیری می کنیم. به گفته معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تهران، خدمت رسانی مطلوب به شهروندان لازم و لازم است: این منطقه از متراکم ترین مناطق تهران است که از یک سو بافت فرسوده زیادی دارد و از سوی دیگر جمعیت فراوانی. بنابراین خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در حوزه های خدمات شهری، فرهنگی، ورزشی، ترافیکی و عمرانی امری لازم و لازم است.

عملکرد خوب سامانه های نظارتی موضوع دیگری بود که یزدانی درباره آن می گوید: ارزیابی ها نشان می دهد که روش رسیدگی و پاسخگویی به پیغام های ثبت شده در سامانه های 137 و 1888 منطقه خوب بوده است و از این بابت تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد. ساخت بازار تره بار، رسیدگی به فضاهای بی دفاع شهری، شست وشوی مستمر مخازن زباله، اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ در ساختمان های اداری منطقه، نگهداری پل های مکانیزه، تبلیغات محیطی، ساماندهی محور نواب، رسیدگی ویژه به اسکان های کارگری، موارد دیگری بودند که در نشست معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تهران با مدیران و معاون شهرداری منطقه 10 آنالیز شدند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تقدیر از هوشمندسازی شبکه آبرسانی در منطقه 10" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر از هوشمندسازی شبکه آبرسانی در منطقه 10"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید