جام حذفی فوتبال، تساوی یک نیمه ای ماشین سازی و پرسپولیس

جدال تیم های فوتبال ماشین سازی و پرسپولیس در نیمه اول برنده نداشت.

جام حذفی فوتبال، تساوی یک نیمه ای ماشین سازی و پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، در ادامه بازی های مرحله یک شانزدهم مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور تیم های ماشین سازی و پرسپولیس از ساعت 15 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب ماشین سازی: حامد لک، محمد مسلمی پور، احمدرضا زنده روح، سامان نریمان جهان، شاهین ثاقبی، بابک مرادی، شاهین توکلی، علی آل کثیر، محمد سهراب نژاد، سیدمحمد خرم الحسینی و ادواردو دوسانتوس.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، محمد نادری، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، محسن ربیع خواه، بشار رسن، مهدی ترابی، وحید امیری، مهدی عبدی و جونیور براندائو.

دقیقه 20: کرنر ارسالی توسط ترابی با ضربه سر خلیل زاده به کنعانی زادگان رسید و این بازیکن بعد از استپ آن با حرکتی آکروباتیک می رفت دروازه تیم سابقش را باز کند که توپ در حالتی بسیار خطرناک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 29: علی آل کثیر در بین مدافعان پرسپولیس در محوطه جریمه این تیم صاحب موقعیت شوتزنی شد که ضربه اش از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 35: ارسال خوب شیری از جناح راست پرسپولیس نزدیک بود با ضربه سر عبدی به گل تبدیل شود که لک با عکس العمل به موقع توپ را از محوطه جریمه دور کرد.

دقیقه 39: شوت ترابی از روی ضربه ایستگاهی از فاصله تقریباً 20 متری توسط لک به سختی راهی کرنر شد.

دقیقه 43: خلیل زاده قدر ارسال خوب ترابی را ندانست و ضربه سرش از پشت خط شش قدم محوطه جریمه ماشین سازی از روی دروازه این تیم راهی اوت شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جام حذفی فوتبال، تساوی یک نیمه ای ماشین سازی و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام حذفی فوتبال، تساوی یک نیمه ای ماشین سازی و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید