نگران دربی و اخراج نیستم، زمان می خواهم، طرفداران ما شکیبا هستند

به گزارش وبلاگ نت مالزی، وینفرد شفر در حاشیه تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران درباره شرایط تیمش در آستانه بازی با پرسپولیس گفت: خوشحالم که می توانیم دربی را برگزار کنیم. داریم روی این بازی کار می کنیم. امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم. شاید هم برنده شویم ولی بازی ساده ای نداریم. هدف ما برد در دربی است.

نگران دربی و اخراج نیستم، زمان می خواهم، طرفداران ما شکیبا هستند

وی در پاسخ به سئوال وبلاگ نت مالزی درباره ارزیابی اش از 6 هفته گذشته و اینکه گفته می گردد به وی اولتیماتوم داده گردیده است در صورت باخت در دربی برکنار می گردد، گفت: من مربی ای هستم که هیچ موقع نمی ترسم. برای بازی با السد نگرانی نداشتم. برای دربی هم نگران نیستم. 50 هزار طرفدار ما را حمایت می نمایند. باید بجنگیم و همه با صد درصد توان کوشش نمایند.

سرمربی استقلال درباره تغییر پست وریا غفوری نسبت به سال گذشته و اینکه نسبت به فصل قبل هنوز به اوج نرسیده است، توضیح داد: غفوری به عنوان وینگر مقابل ذوب آهن گلزنی کرد و حتی به تیم ملی هم دعوت شد. او بعد از بازگشت از تیم ملی مریض بود و نتوانست تمرین کند. الان او شرایط خوبی دارد.

شفر درباره فرشید باقری و اینکه چرا این بازیکن با لباس شخصی در تمرین امروز حاضر شد، گفت: باقری مریض است و باید دید تا فردا شرایطش چطور می گردد.

وی در خصوص کری خوانی بازیکنان و سرمربی پرسپولیس تاکید نمود: فکر می کنید یک مربی باید چه بگوید؟ مگر می گردد بگویند ما می بازیم؟ ما هم می خواهیم برنده باشیم. امیدوارم در خاتمه مسابقه ما برنده باشیم. در دو بازی قبل بازی یک بر صفر شد و مسابقات خوبی بود.

سرمربی استقلال درباره صندلی دو تیم در جدول و اینکه پرسپولیس در رده دوم است، گفت: بله خوب است. به پرسپولیس تبریک می گویم!

شفر درباره فراز و نشیب استقلال در این فصل اعلام نمود: ما بازیکنان جدیدی داریم که باید خودشان را پیدا نمایند. یک مثال می زنم. منچسترسیتی دو سال با مربی جدید سوم و چهارم شد. دورتمند هم همینطور. ما هم به زمان احتیاج داریم. وقتی شش هفت بازیکن جدید داریم نمی توانیم در طول چهار هفته تیم درجه یک درست کنیم. داریم کار می کنیم. من دو سال قرارداد دارم و می خواهم جوان ها را آهسته آهسته وارد تیم کنم. طبیعی است می خواهیم در دربی برنده باشیم و تمام کوششمان روی این موضوع است.

وی گفت: نمی توانیم برویم و با شش بازیکن جوان بازی کنیم. ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان می خواهیم. هدفم ساختن یک تیم جدید برای آینده است.

سرمربی استقلال درباره اینکه چقدر فرصت احتیاج دارد تا بازیکنان جدید شرایطی مثل بازیکنان سال گذشته از جمله ابراهیمی، تیام و نورافکن پیدا نمایند، گفت: این اولین بار نیست که یک تیم جدید می سازم. دو راه داریم. می توانیم تمام بازیکنان جوان را در تمام مسابقات به زمین بفرستیم. شاید بعد از پنج بازی در مسیر افت قرار بگیرند. آنها باید قدم به قدم وارد تیم شوند. صیادمنش مقابل السد بازی کرد. می دانم که چه کار می کنم. در کارلسروهه این کار را کردم و بازیکنانم بعد از دو سال ملی پوش شدند.

وی ادامه داد: الان تیام دارد در عجمان امارات بازی می نماید. تیمش در مسیر افت است. او یک گل زده است و خیلی بد بازی می نماید. شاید این اطلاعات جدیدی باشد که شما نشنیده اید. زمانی که استعدادهایی مثل آقایی، آذری و صیادمنش داریم باید قدم به قدم وارد تیم شوند. من باید تیمم را آماده کنم نه اینکه به ضرر تیمم کار کنم. می دانم چه کار باید انجام بدهم. بهترین کار را برای استقلال و طرفداران انجام می دهم. بعدا می توانم بگویم این همان تیمی است که راجع به آن صحبت می کردیم.

شفر در خصوص اینکه آیا به طرفداران قولی می دهد؟ گفت: صیادمنش و آقایی سه هفته از تیم بیرون بودند به خاطر اتفاقی که برایشان افتاد. ما در چهار بازی این بازیکنان را نداشتیم. بعد برایشان تمرینات اختصاصی گذاشتیم. بعدا می توانید از من سئوال کنید. بعدا شما می گویید چه تیم خوبی ساخته گردیده است.

وی درباره اینکه صبر طرفداران استقلال زیاد نیست و آنها در دربی برد می خواهند، گفت: این صحبت درست نیست! طرفداران می دانند که باید صبر نمایند چون تیم جدیدی می سازیم. بازیکنان خوبی هم داریم. این بازیکنان باید در قالب تیمی بیایند. داریم روی این موضوع کار می کنیم.

شفر درباره اینکه حتی طرفداران به علیرضا منصوریان هم فرصت کافی ندادند و بعد از یکسال خواهان جدایی اش شدند، توضیح داد: من الان چه چیزی می توانم بگویم.

وی مجددا درباره اینکه طرفداران ممکن است برای او صبر ننمایند، گفت: این صحبت درست نیست. باور کنید بهترین طرفداران آسیا را داریم. حدود 20 میلیون طرفدار داریم که شاید پنج نفر بگویند ما صبر نمی کنیم. ولی با تمام وجود می جنگیم.

سرمربی استقلال درباره نتیجه دربی به وبلاگ نت مالزی گفت: اگر می دانستم می توانستم بروم جای دیگر و پول خوبی در بیاورم! امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم و برنده شویم.

شفر درباره اینکه آیا توانسته ترکیبش را بشناسد و اینکه کارشناسان می گویند تبریزی در خط حمله بهتر از پشت مهاجم بازی می نماید، گفت: تقریبا ترکیب را می دانم ولی روی یکی دو پست باید امروز و فردا تمرین کنیم تا ببینیم چه می گردد. در بازی قبل تبریزی به عنوان مهاجم وسط بازی کرد.

وی در خصوص اینکه گفته می گردد آلزایمر دارد، یادآور شد: شما احترام می دانید؟! لطفا تمامش کنید!

منبع: خبرگزاری مهر

به "نگران دربی و اخراج نیستم، زمان می خواهم، طرفداران ما شکیبا هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگران دربی و اخراج نیستم، زمان می خواهم، طرفداران ما شکیبا هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید