37 سکه تقلبی در اندیمشک کشف شد

به گزارش وبلاگ نت مالزی، فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی خوزستان از کشف و ضبط 37 سکه تقلبی در شهرستان اندیمشک اطلاع داد.

37 سکه تقلبی در اندیمشک کشف شد

به گزارش وبلاگ نت مالزی به نقل از روابط عمومی ادارهکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، سرهنگ حسین بهداروند فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان، امروز یکشنبه 15 مهرماه 97 با اعلام این خبر گفت: برابر گزارش پایگاه حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اندیمشک، طی روزهای گذشته پلیس راه آهن زاگرس اندیمشک، به شخصی مشکوک شدند که در بازرسی بدنی از این شخص تعداد 37 سکه کشف شد.

او بیان نمود: در ادامه موضوع به منظور کارشناسی به اداره میراث فرهنگی شهرستان اعلام و در آنالیز بعمل آمده تعیین شد که کلیه سکه های مکشوف، تقلبی و جعلی هستند.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی خوزستان اضافه نمود: دراینباره ضمن تشکیل پرونده و به منظور دستگیری متهمان احتمالی دیگر، موضوع از مراجع قضایی در دست پیگیری است.

او با هشدار به سوداگران اشیای تاریخی، از مردم خواست همکاری های بیشتری با یگان حفاظت میراث فرهنگی در معرفی این سودجویان برای جلوگیری از لطمه زدن به میراث فرهنگی و تاریخی کشور داشته باشند.

سرهنگ بهداروند تأکید کرد: خرید و فروش هرگونه اشیای عتیقه هم چنین تهیه و خرید و فروش اشیاء و اقلام تقلبی، جرم مشهود به حساب میآید و براساس قوانین کشور، مجازات حبس و جریمه نقدی برای متخلفان درپی خواهد داشت.

منبع: میراث آریا

به "37 سکه تقلبی در اندیمشک کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "37 سکه تقلبی در اندیمشک کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید